Home – pl

  • Body Armour

  • Body Armour

  • Body Armour

  • Body Armour

  • Body Armour

  • Body Armour

 

 

Kilka słów

O nas

presentation

class-1

Paweł Górecki

Założycielem Body Armour jest Paweł Górecki, utytułowany zawodnik K1 i MMA, były podoficer Wojska Polskiego, który swoją karierę trenerską rozpoczął w 2008 roku, prowadząc zawodników w jednych z najmocniejszych klubach w Polsce: Kodokan Gliwice (jako trener Muay Thai), Fight Area (Katowice, jako trener Muay Tha), Spartan, Knurów (trener Muay Thai), Fight4Fit (trener Muay Thai i samoobrony).

W wojsku był odpowiedzialny za szkolenie żołnierzy między innym w zakresie walki w ręcz, swoją przygodę z armią zakończył po 7 latach skupiając się tylko na sporcie i pasji.

class-3

Martial Arts

Swoje pierwsze kroki w sportach i sztukach walki, miały miejsce w Polsce, gdzie rozpoczynał treningi w 2001 roku w Przemyskim klubie Ju-jutsu do którego zaprowadził go Tato, „już wtedy pokochałem ten sport, sport walki gdzie jesteś zdany sam na siebie” Pierwszym trenerem Pawła był Sensej Robert Wyskiel, który u młodego chłopaka wpajał podstawy technik, kolejnym trenerem z którym związał się Paweł na kilka dobrych lat oraz zaprzyjaźnił był Tomasz Dańko, który jako pierwszy przygotowywał go do zawodów.

 

OFERTA ZAJĘĆ

Dla kogo: zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją sprawność fizyczną w sposób kreatywny i interesujący. Jeśli Twoim celem jest poprawa, samopoczucia, pewności siebie i rozładowania emocji, a przy tym uzyskanie rewelacyjnych wyników w zakresie modelowania swojego ciała i poznanie technik walki, to właśnie jest aktywność dla Ciebie. Dla czego tak mocno promuję pracę nad sobą w aspekcie fizycznym i mentalnym po przez sporty walki?
W swojej karierze, pomagałem wracać, bądź budować formę setkom osób, czy to na zajęciach grupowych czy indywidualnych, zawsze zwracam uwagę na bezpieczeństwo i zdrowie. Trening dla mnie jest czymś więcej niż przelaniem litrów potu, jest sposobem na życie, na nawiązywanie świetnych kontaktów, pracę nad samym sobą, zdrowym stylem życia, świadomością tego co robię, co jem i jak mogę wpływać na swoje ciało i umysł. Nie uznaję żadnych diet, ale jestem osobą, która uczy jak prawidłowo się odżywiać by móc cieszyć się świetnym zdrowiem i zdrowo wyglądającym ciałem.
Z racji że przez 7 lat pracowałem jako podoficer WP trening na świeżym powietrzu nie jest mi obcy, zajęcia takie to genialny sprawdzian wytrzymałości fizycznej i psychicznej. Jeśli chcesz być mile zaskoczony jakością treningu i zadowolony z efektów, zapraszam do współpracy.
Samobrona to kompilacja różnych technik ze sportów walki i sztuk walki, oraz wypracowanie umiejętności reakcji na to co się dzieje, ale to nie jedyny aspekt nad którym pracujemy, bardzo istotnym elementem jest wzmocnienie psychiczne, budowanie Twojej pewności siebie i poczucia własnej wartości w połączeniu z tworzeniem strefy komfortu psychicznego, tak żebyś w każdej sytuacji potrafił się zrelaksować i odprężyć.
WIĘCEJ

Napisz do nas

KONTAKT